Stati inu obstati

Mali Trubar

Avtor: mag. Viktor Žakelj / Ogledov: 5660 / Komentarjev: 0

Mali Trubar

Petstoletnica rojstva največjega Slovenca prejšnjega tisočletja je za nami. V Slovenskem protestantskem društvu Primož Trubar se je rodila ideja, da bi izdelali »Malega Trubarja«, ki bi mogel krasiti stanovanja, pisarne in bi bil pripravljen tudi kot primerno kulturno darilce domačim in tujim poslovnim partnerjem. Rečeno, storjeno: ugleden kipar Mirsad Begić je izdelal čudovito podobo Trubarja, uspešen podjetnik Branko Bandelj iz podjetja Pelar je prevzel organizacijo tega projekta in opravil vse ostalo.

MALI TRUBAR je pripravljen.

Posredujemo Vam, kot vidite, tudi nekaj fotografij, ki naj Vas prepričajo, da Trubar sodi v Vaš intimni prostor, da je ta Mali Trubar lahko darilo, ki Vas kaže kot kulturnega in ponosnega Slovenca(-ko).

Naročite ga lahko pri podjetju PELAR, BANDELJ d.n.o., Spodnje Duplje 69 a, 4203 Duplje, www.pelar.si
Po plačilu ga lahko dobite na način, ki Vam ustreza.

Fotogalerija: Mali Trubar